Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: d1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
6
2
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
4
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: d2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
UKS Szakal Jeżyce Taekwondo Olimpijskie
4
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
4
Klub sportowy Salto Sport Kids
2
5
UKS Taekwondo Feniks Śrem
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
MUKS Spartan Rokietnica Taekwondo Olimpijskie
3
4
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
3
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
3
4
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
6
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
5
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
UKS Taekwondo Feniks Śrem
6
3
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
3
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: k8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m1
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m2
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
2
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
4
5
Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Fighters Mosina
1
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m3
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
2
UKS Taekwondo Feniks Śrem
4
3
MUKS Spartan Rokietnica Taekwondo Olimpijskie
3
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m4
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m5
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
4
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m6
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Kantor
6
3
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
3
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m7
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Gostyńskie Stowarzyszenie Klub Sportów i Sztuk Walki Wilk
6
3
MUKS Spartan Rokietnica Taekwondo Olimpijskie
3
4
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
2
Konkurencja: TIMIO AP
Grupa: m8
MSC
Nazwisko i Imię
Klub
PKT
1
Klub Sportowy \\\"DROGA SMOKA\\\"
6
4
UKS Taekwondo Środa Wielkopolska
2